Zapraszamy do kontaktu!

Prezes Zarządu
Robert Wiśniewski
Tel.: 89 533-22-53 w 16
Tel.: 601 974 208
robert@wodmiar.pl

V-ce Prezes Zarządu ds. finansowych i administracji
Violetta Wiśniewska
Tel.: 89 533-22-53 w 15
Tel.: 601 958 262
violetta@wodmiar.pl

Księgowość
Natalia Jankowska
Tel.: 89 533-22-53 w 15
natalia@wodmiar.pl

Inżynier d/s sprzedaży
technika grzewcza
Łukasz Budnicki
Tel.: 606 828 769
lukasz@wodmiar.pl

Specjalista d/s sprzedaży
technika grzewcza
Robert Herman
Tel.: 605 261 971
robert.herman@wodmiar.pl

Specjalista d/s sprzedaży
inwestycje

Piotr Rutkowski
Tel.: 723 170 300
piotr@wodmiar.pl

Specjalista d/s sprzedaży
wodomierze i ciepłomierze
Paweł Wąsiewicz
Tel.: 667 974 209
pawel@wodmiar.pl

Specjalista d/s sprzedaży
wodomierze i ciepłomierze

Damian Młynarz
Tel.: 723 170 205
damian@wodmiar.pl

Specjalista d/s sprzedaży
wodomierze i ciepłomierze
Róża Berk

Tel.: 89 533-22-53 w 12
Tel.: 601 260 666
roza@wodmiar.pl

Kosztorysy
Tomasz Kozłowski
Tel.: 723 170 201
tomek@wodmiar.pl

Serwis systemów radiowego
odczytu mediów

Jakub Pikura
Tel.: 601 810 141
odczyty@wodmiar.pl

Gwarancje
Przemysław Bilicki
gwarancje@wodmiar.pl

Specjalista d/s obslugi systemow
odczytu mediów

Mateusz Panejko
Tel.: 667 970 667
mateusz@wodmiar.pl

Dane firmy

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas usług to gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w naszej firmie.

WODMIAR VR Wiśniewscy Sp. J. Sp. K.
NIP 583 330 00 07

Nasza firma jest dla Państwa otwarta od poniedziałku
do piątku w godzinach od 7.00 do 16.00

biuro@wodmiar.pl
89 533 22 53
ul. Lubelska 39,
10-408 Olsztyn

Formularz kontaktowy