28.03.2020   imieniny: Antoni, Krzesisław
Start Strona główna
Witamy w serwisie internetowym firmy WODMIAR
PDF Drukuj


Firma Wodmiar od 1989 roku prosperuje na polskim rynku dostarczając oraz zapewniając klientom zarówno towar jak i usługi najwyżej jakości. Siedziba firmy znajduje się w Olsztynie, stolicy Warmii i Mazur. W ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment produktów takich jak panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła (powietrze – woda, solanka - woda, woda - woda, kolektory gruntowe poziome oraz pionowe), wodomierze (sucho bieżne, mokro bieżne), ciepłomierze ( kompaktowe oraz rozdzielne).

Poza tym w ofercie znajduje się wiele innych produktów instalacji sanitarnych i grzewczych, pomiaru mediów, ekologiczne źródła ciepła oraz usługi (przygotowanie inwestycji, wypożyczenie sprzętu, odczyty radiowe wodomierzy), które z pewnością warte są uwagi. W 2010 roku firma Wodmiar weszła w skład Grupy Centrum co przekłada się na większe możliwości ekonomiczne i merytoryczne.

Wybierając naszą firmę dokonujecie słusznego wyboru, ponieważ nasze działanie charakteryzują się przede wszystkich solidnością i niezawodnością. Dzięki wieloletniej działalności na rynku możemy pochwalić się sporym doświadczeniem i umiejętnościami, które są niezmiernie ważne w tym biznesie. Z racji posiadania wysoce wykwalifikowanych pracowników doradzimy i pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt dla Twojego gospodarstwa. Firma działa na obszarze Warmii i Mazur a szczególnie w miastach takich jak: Olsztyn, Ostróda, Giżycko, Iława, Kętrzyn, Mrągowo, Elbląg. Przekonaj się na własne oczy o naszym profesjonalizmie i solidności. Bezproblemowy kontakt z klientem to gwarancja szybkiego i sprawnego zrealizowania złożonego zamówienia. Posiadamy produkty tylko znanych i solidnych firm, które gwarantują sprawne i bezproblemowe działanie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.