28.03.2020   imieniny: Antoni, Sykstus
Start Pompy Ciepła
Pompy ciepła -Warmia i Mazury PDF Drukuj

Wodmiar jest firmą z Olsztyna, która na przestrzeni kilku lat zdobyła bardzo duże doświadczenie w zakresie montażu pomp ciepła. Wykonaliśmy dziesiątki instalacji i dzięki temu możemy z łatwością doradzić Państwu zarówno w zakresie planowania inwestycji i wyborze odpowiedniej pompy przy równoczesnym zastosowaniu najlepiej pasującego układu hydraulicznego. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż pompy ciepła są jedna z najbardziej efektywnych oraz najtańszych metod podgrzewania wody użytkowej i ogrzewania i chołdzenia domu. Z tego właśnie powodu w ofercie posiadamy kilka rodzajów pomp ciepła:

  • pompy „powietrze – woda” – wykorzystujące powietrze znajdujące się na zewnątrz budynku aby ogrzać wodę użytkową, cechują się łatwym montażem oraz niewielkim kosztem inwestycji;
  • pompy ciepła z kolektorem gruntowym poziomym – wykorzystują ciepło gruntowe poprzez specjalne sondy, które zostały wpuszczone w ziemię na głębokości około 1,7 metra;
  • pompy ciepła z kolektorem gruntowym pionowym – obecnie są najstabilniejszym źródłem energii.
  • pompy ciepła woda-woda- z dolnm źródłem w postaci studni głębinowych.


Niezależnie od rodzaju pompy jest to inwestycja, która w przyszłości pomoże Państwu zaoszczędzić na ogrzewaniu i ciepłej wodzie.

Wybierając firmę Wodmiar otrzymujecie Państwo profesjonalną oraz kompleksową obsługę przez osoby z doświadczeniem w tego typu projektach. Gwarantujemy szybki montaż i pełną satysfakcje z wybranych rozwiązań. Obszarem działań Wodomiaru jest co prawda cała Polska, ale najczęściej pracujemy w miastach takich jak: Olsztyn, Ostróda, Giżycko, Iława, Kętrzyn, Mrągowo, Elbląg czy Gdańsk. Zachęcamy do kontaktu w celu skorzystania z naszej oferty.

Pompy ciepła na zdjęciach:

pompa ciepła powietrze woda

Maszynownia z pompą ciepła "powietrze-woda"

Maszynownia z pompą ciepła

Maszynownia z pompą ciepła z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej

pompa ciepła powietrze woda

Pompa ciepła "powietrze-woda"

pompy ciepła - kolektor gruntowy poziomy

Pompa ciepła z kolektorem gruntowym poziomym

Pompa ciepła - kolektor gruntowy pionowy

Pompa ciepła z kolektorem gruntowym pionowym