28.03.2020   imieniny: Aniela, Krzesisław
Start Pompy ciepła realizacje
Pompy ciepła realizacje PDF Drukuj

Nasze realizacje:

Mamy doświadczenie w zakresie montażu pomp ciepła od 5 kW do 230 kW.  Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami wentylacyjnymi, chłodniczymi i grzewczymi dla domów oraz obiektów inwestycyjnych tj. szpitale, biura, warsztaty czy szeroko pojęte budownictwo komercyjne. Specjalizujemy się w stosowaniu do ogrzewania energii odnawialnej w postaci nowoczesnych technologii takich jak pompy ciepła, kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne.

Naszym Klientom chcemy oferować profesjonalną i elastyczną obsługę, doradztwo techniczne oraz usługi na najwyższym poziomie.


Kolektor gruntowy płaski do pompy ciepła został ulokowany pod przydomową oczyszczalnią ścieków co poprawia jego parametry.

Lokalizacja okolice Dobrego Miasta


Podłączenia odwiertów sond pionowych pompy ciepła do studni zbiorczej typu SPIDER.

Lokalizacja Olsztyn


Maszynownia z 2 pompami ciepła SI100TUR i SI130 TUR  produkcji Dimplex. Pompy współpracują z kotłem gazowym. Zasilają instalację ogrzewania podłogowego oraz ciepło technologiczne dla central wentylacyjnych. Są to pompy rewersyjne, które również robią wodę lodową na potrzeby wentylacji. Pompa ciepła SI100TE podczas wytwarzania wody lodowej ciepłem odpadowym ogrzewa wodę użytkową.

Lokalizacja Olsztyn


Podłączanie kolektora gruntowego poziomego o powierzchni 1000 m2

Lokalizacja Radosty okolice Barczewa


Instalacja pompy ciepła SI14TMSN z zasilaniem jednofazowym produkcji DIMPELX w starym 200 letnim domu. Pełna modernizacja instalacji centralnego ogrzewania. Pompa korzysta z odwiertów pionowych i kolektora poziomego.

Lokalizacja Lamkowo okolice Barczewa


Instalacja 2 pomp ciepła SI100TE. Pompy ciepła zasilają odwierty pionowe i kolektor gruntowy płaski. Pompy ciepła zasilają ogrzewanie podłogowe i ciepło technologiczne do central wentylacyjnych.


Instalacja pompy ciepła marki Thermia, odkurzacza centralnego Borysowski oraz stacji uzdatniania wody BWT. Pompa ciepła o mocy 12 kW korzysta z kolektora gruntowego w wykonaniu płaskim o powierzchni 800 m2 i zasila ogrzewanie podłogowe.

Lokalizacja Ruś okolice Olsztyna